lek. wet. Joanna Frischke-Krajewska

prezes zarządu, kierownik weterynarii
Lekarze Weterynarii
Lekarze Weterynarii

lek. wet. Krzysztof Krajewski

prezes zarządu, kierownik laboratorium

Wykształcenie i doświadczenie: w 2005 roku ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wielkiego w Warszawie. Następnie, na studiach podyplomowych, zdobył tytuł specjalisty z zakresu Weterynaryjnej Diagnostyki Weterynaryjnej.

Pracując w Wielkiej Brytanii zainteresował się patologią drobiu i odbył praktyki w jednej z największych lecznic i laboratorium, zajmujących się tym zagadnieniem.

Po powrocie do kraju zdobywał praktykę i szkolił się w tym kierunku na licznych konferencjach i wyjazdach, uzyskując tytuł Specjalisty Chorób Drobiu i Ptaków Ozdobnych.

W produkcji drobiu szczególnie zainteresował się kontrolą jakości na każdym jej etapie, m.in. z wykorzystaniem technik laboratoryjnych. Miał już okazję podzielić się zdobytym doświadczeniem na specjalistycznej konferencji, gdzie przedstawił problem Cellulitis u kurcząt brojlerów.

Prywatnie: od dziecka pasjonują go przestworza, ma za sobą skok z najwyższego bungee na świecie, skoki spadochronowe, a obecnie jest pilotem szybowcowym III klasy.

Ponadto ceni sobie obcowanie z naturą i dlatego stał się właścicielem przydomowej pasieki.

Masz do nas pytanie?

Napisz do nas…