Jako wyspecjalizowany gabinet weterynaryjny, w VETDIAGNOSTICA zajmujemy się przede wszystkim doradztwem, profilaktyką i lecznictwem chorób drobiu.​

Zapoznaj się z krótką wideoprezentacją

Nasz gabinet weterynaryjny zajmuje się opieką każdego etapu produkcji drobiu:

  1. Stada Prarodzicielskie
  2. Stada Rodzicielskie
  3. Zakład Wylęgu Drobiu
  4. Stada Brojlerowe
  5. Mieszalnia Pasz
  6. Ubojnia
  7. Przetwórstwo Mięsne
gabinet weterynaryjny kujawsko pomorskie

lekarzy weterynarii

personelu technicznego

VETDIAGNOSTICA jest również zaangażowana w prace naukowe, między innymi:

gabinet weterynaryjny

Zarządzając wszystkimi aspektami weterynaryjnymi w integracji drobiarskiej, prowadzimy złożone dochodzenia z analizami i statystykami, w połączeniu z rezultatami produkcyjnymi. W tym względzie mamy duże doświadczenie z epidemiologią i kontrolą Salmonelli, walką z E.coli oraz kontrolą Cellulitis u drobiu.

Nasz gabinet weterynaryjny jest również zaangażowany przez firmy farmaceutyczne, w celu terenowej kontroli działania szczepionek dla drobiu.

Jesteśmy także autorami publikacji, uczestniczymy w konferencjach zarówno jako słuchacze, jak i prelegenci. Poza tym, stworzyliśmy autorski Zintegrowany Program Kontroli Zdrowotności Drobiu – zapytaj się nas o szczegóły.

Integrujemy najnowsze technologie szczepień inovo i spray by z jeszcze większą starannością BUDOWAĆ ODPORNOŚĆ BROJLERAORAZ TWÓJ WYNIK PRODUKCYJNY.

Zapoznaj się z krótką wideoprezentacją procesu szczepień

Opinie naszych klientów

Badania wykonywane są terminowo na wymaganym poziomie przez wyspecjalizowany personel służący zawsze pomocą w konsultowaniu wyników. Zakres badań jest bardzo szeroki, dostosowany do zapotrzebowania jakie stawia zakład wylęgu drobiu.

Kamil Murawski
Specjalista ds. kontroli jakości
quote

Laboratorium Vetdiagnostica oceniam pozytywnie. Czas pracy często dostosowany jest do potrzeb klienta. Wyniki badań opracowywane są bardzo szybko a sprawozdania z wynikami są czytelne i przejrzyste. Polecam wszystkim – nawet najbardziej wybrednym osobom czy podmiotom.

Krzysztof Nakielski
Dyrektor Jakości
quote

“Firma MSD Animal Health (do maja 2011 roku Intervet-Schering Plough Animal Health) od lat ściśle współpracuje z firmą Vetdiagnostica, w zakresie programów profilaktycznych stosowanych u drobiu w stadach rodzicielskich oraz brojlera. Stała kooperacja, wymiana doświadczeń pomiędzy specjalistami MSD i Vetdiagnostica w zakresie występujących na obiektach zagrożeń, badań laboratoryjnych, izolowanych patogenów oraz stosowania odpowiednich programów profilaktycznych, pozwala na stałe podnoszenie kompetencji i specjalizacji obu firm w zakresie obsługi coraz bardziej wymagającej produkcji drobiarskiej w Polsce.”

Gábor Kis
quote

Poszukujesz kompleksowej obsługi weterynaryjnej dla hodowli drobiu?

Napisz do nas…