VETDIAGNOSTICA to nowoczesne
Laboratorium Diagnostyczne
i Gabinet Weterynaryjny

W skrócie o nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy weterynarii, zootechników, analityków i specjalistów do spraw jakości.
Oferujemy profesjonalną opiekę weterynaryjną oraz specjalistyczną diagnostykę laboratoryjną dla zwierzęcej i roślinnej produkcji spożywczej.
laboratorium diagnostyczne bydgoszcz
laboratorium diagnostyczne bydgoszcz

Nasza misja

Naszą misją jest profesjonalne zarządzanie ochroną zdrowia zwierząt naszych klientów, gwarantujące poprawę wydajności w produkcji bezpiecznej żywności.

Nasza historia

VETDIAGNOSTICA Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. Kontynuujemy działalność gabinetu weterynaryjnego i laboratorium diagnostycznego istniejącego od 2005 roku. Jako jego współwłaściciele, równolegle z lecznictwem i profilaktyką, z sukcesem rozwijaliśmy zaplecze diagnostyczne.
W 2010 roku, już jako VETDIAGNOSTICA, w celu zapewnienia najwyższej jakości usług, podjęliśmy decyzję o budowie nowoczesnego laboratorium oraz gabinetu. Inwestycja została oddana do użytku we wrześniu 2011.
laboratorium diagnostyczne bydgoszcz

Zapoznaj się z krótką wideoprezentacją naszego laboratorium diagnostycznego oraz gabinetu weterynaryjnego.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Badania wykonywane są terminowo na wymaganym poziomie przez wyspecjalizowany personel służący zawsze pomocą w konsultowaniu wyników. Zakres badań jest bardzo szeroki, dostosowany do zapotrzebowania jakie stawia zakład wylęgu drobiu.

Kamil Murawski
Specjalista ds. kontroli jakości
quote

Laboratorium Vetdiagnostica oceniam pozytywnie. Czas pracy często dostosowany jest do potrzeb klienta. Wyniki badań opracowywane są bardzo szybko a sprawozdania z wynikami są czytelne i przejrzyste. Polecam wszystkim – nawet najbardziej wybrednym osobom czy podmiotom.

Krzysztof Nakielski
Dyrektor Jakości
quote

“Firma MSD Animal Health (do maja 2011 roku Intervet-Schering Plough Animal Health) od lat ściśle współpracuje z firmą Vetdiagnostica, w zakresie programów profilaktycznych stosowanych u drobiu w stadach rodzicielskich oraz brojlera. Stała kooperacja, wymiana doświadczeń pomiędzy specjalistami MSD i Vetdiagnostica w zakresie występujących na obiektach zagrożeń, badań laboratoryjnych, izolowanych patogenów oraz stosowania odpowiednich programów profilaktycznych, pozwala na stałe podnoszenie kompetencji i specjalizacji obu firm w zakresie obsługi coraz bardziej wymagającej produkcji drobiarskiej w Polsce.”

Gábor Kis
quote

PRAKTYKI

Szukasz praktyki dzięki której nauczysz się zawodu od wysoko doświadczonej kadry i być może stworzysz sobie możliwość na przyszłe zatrudnienie?

;

REKRUTACJA

Chcesz pracować w nowoczesnym laboratorium lub gabinecie weterynaryjnym, stawiającym na rozwój i dobre warunki pracy pracowników?

BADANIA

Zapraszamy do współpracy osoby lub organizacje zainteresowane rozwojem nowych metod badawczych lub innowacyjnych technologii.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Zapytaj się…